Yorgan Yıkama

Hizmetler
Yorgan Yıkama

Ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden yorgan ve battaniye türü her şeyi alıyoruz. Daha sonra hijyenik bir temizlik yaparak tekrardan evlerinize kadar getiriyoruz. Yorganların hijyenik olması sizin sağlığınız için çok önemli bir unsurdur. Sonuçta günümüzün büyük çoğunluğunu yatakta yorgan altında geçiriyoruz. Sürekli olarak ağzımız ve yüzümüz yorganın üzerinde duruyor. Tozlu ve bakteri dolu yorganlar yüzünden bir çok sağlık sorunu yaşamaktayız. Çocuklarımızın ve kendi sağlığımızı düşünüyorsak kesinlikle yorgan yıkamaya önem vermeliyiz.

            Yorgan nasıl yıkanır? Sorusu bir çok bayanın kafasını karıştırmaktadır. Yorganlar ilk olarak ön yıkamadan geçirilir. Daha sonra sağlıklı ve kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile iyice fırçalanır.Daha sonra yumuşatıcı sürülür ve kurutulmaya bırakılır. Bu şekilde battaniyele

Star Halı Yıkama Yorgan Yıkama Hizmetleri. Sizlere hizmet etmekten kıvanç duyarız..

riniz tamamen hijyenik bir halalmış olur. Aynı zamanda battaniyelerinizin ilk gün ki gibi yumuşak halde alırsınız.

            Battaniye ve yorgan yıkama teknikleri hijyenik mi?  Sorusu bir çok bayan tarafından sorulmaktadır. Yıkama tekniklerimiz son derece teknolojik makineler ve tamamen kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile gerçekleşmektedir. Şampuanlarımız doğadan bitkilerden üretilmektedir. Tamamen hijyenik ve kaliteli ortamlarda sizlere hizmet vermekteyiz.

            Bildiğiniz gibi hastane yorgan yıkama ve yurtyorgan yıkama çok zorlu bir iştir. Kesinlikle birkaç kişinin, makine olmadan yapması gibi bir ihtimali yoktur. Çok yataklı hastaneler ve yurtlarınyorgan yıkama için kesinlikle bir firma ile anlaşmaları gerekiyor. Anlaşacağı firma kaliteye ve hijyene çok önem vermelidir. Aksi taktirde çok büyük sorunlar meydana gelebilir.

Copyright © 2017 haliyikamastar.com Tüm hakları saklıdır.
Düzenleyen ve Tasarlayan Cihan MENGE